KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14609445
nr 1460 9445
Nutida konstnär. Stadsmotiv. Signerad Linnea Larsson. Olja på duk, 50x50cm, oramad
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:01:01
1.000 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)